13 Eylül 2013 #2010562

Finansbank Üvey Evlat Muamelesi Yapıyor!

Finansbank'ın kurumsal müşteriye yaklaşım tarzı kitaplara girecek cinsten! Gerçekten tebrik ediyorum! 3 yıldır bu bankanın maaş müşterisiyim. Maaş hesabıma bağlı Kredili Mevduat Hesabımın 250 liralık limitinin arttırımını talep etmiş olmama rağmen bu talebim reddedildi. Sebep olarak kredibilite durumum söylendi. Oysa ki daha 6 ay önce bu bankadan kredi almış ve gecikmeden tıkır tıkır ödemiştim. Anlaşılan o ki Finansbank maaş müşterilerine dahi gerekçesiz sebeplerle üvey evlat muamelesi yapıyor.

Ahmetcan 115 Okunma

Cevaplar

  • Ahmetcan16 Eylül 2013

    Finansbank çözum değil sorun üretiyor! 2010562 referans numaralı şikayetimi cevapladıklarını söylemelerine rağmen tarafımı zahmet edip bir arama gereği bile duymadılar! Bu yaptıkları yetmezmiş gibi talebimin yine kredibilite yüzünden reddedildiğini çağrı merkezini arayarak öğreniyorum. Bu bankaya bir kuruş borcum yok, dahası bu ay biten 6 aylık kredi ödemesini de gecikmesiz yapmış olmama rağmen bir maaş müşterisi olarak KMH limit attırımı talebim reddediliyor. Talebim ciddiye alınsın lütfen!

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön