05 Nisan 2013 #1726417

Finansbank Ücret İadesi Yapılmadı!

2007 yılında Demetevler/Ankara şubesinizden kullandığım konut kredisinin dosya masraflarının iadesi için Tüketici Mahkemesine başvurdum. Başvuru sonucunda dosya masraflarının iadesine ait 3582** (1112, 81 TL) , 3582** ( 950 TL ), 3582** (1125, 00 tl) Nolu kararlar verilmiş olup, kararları Finansbank şubesine imza karşılığı tebliğ ettim. Kararlardan sadece 3582** nolu karar dikkate alınmış ve tarafıma ödeme yapılmıştır. Diğer iki kararın tebliğ tarihinden 1 ay geçmesine rağmen ödemesi tarafıma yapılmamıştır. Ankara /Demetevler Finansbank şubesinin tebliğ tarihinden 15 gün içerisinde herhangi bir işlem yapmamasından dolayı hüküm kesinleşmiştir. İade edilmediği takdirde icra işlemi başlatacağım.

Seçkin 54 Okunma

Cevaplar

  • Seçkin12 Nisan 2013

    şikayetvar sitesine çok teşekkür ederim kesinlikle sorunumu çözen bu sitedir.Ayrıca demetevler şubesinin bana söylediği nezaketsizce tutum ve ne yaparsanız yapın isterseniz icrayaisterseniz mahkemeye verin diyen personelinide Türkiye Cumhuriyetinin mahkeme Kararlarının birey ve kurumlardan üstün olduğunu belirtmek isterim.BU konuda personelinizi eğitmeniz gerekmektedir.Bankaya değil şikayet var sitesine teşekkürlerimi sunarım

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön