29 Ağustos 2013

Finansbank Ücret İadesi Yapıldı Denilmesine Rağmen Yapılmayan İade!

Finansbank kredi kartımı yaklaşık iki senedir kullanmıyorum kredi kartı yapılandırmasından dolayı. Borcum bitti kartımı kapatmak için aradım neyse bir şekilde kapatmamam için aranıp ikna edildim ve bu arada kullanmadığım kart için 65 TL'lik kart ücreti kesilmiş.

Kendi sitelerinden şikayette bulundum aradan biraz zaman geçtikten sonra ücretin iade edileceğine dair SMS geldi. Bugün 29/08/2013 tarihinde yeni ekstrem geldi ve o 65 TL'nin iade edilmediğini gördüm. Bu nasıl bir tezatlıktır anlayamadım. Konuyla ilgili araştırma yapılmasını ve o 65 TL'nin iadesini rica ediyorum.

Gülay 37 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön