11 Aralık 2013

Finansbank Tüketici Kredisi Hesabımdan Para Kesiyor!

Finansbank Çanakkale şubesinden tüketici kredisi kullandım. Banka benden 3 ayda bir kredili mevduat adı altında 17.50 TL para kesiyor. Bu uygulama hiç bir bankada yok. Bütün bankalardan kredi kullandım. Bu hesap adı altında hiç bir banka para kesmiyor.

Finansbank bu şekilde bizi mağdur ediyor. Zaten çekmiş olduğumuz kredi ile banka para kazanıyor. Bizi bu şekilde niye mağdur ediyor. Bu banka için tamamen müşteri kaybı eğer bu kesintiyi kesmeye devam ederse Finansbank ta ki kredi kartı ve tüm hesaplarımı kapatacağım. Şimdiye kadar kesilen ücretin tarafıma iadesini ve bundan sonra kesilmemesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

İlhan 57 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Aralık 2013

    Finansbank Talepleri için siteye verilecek cevap Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön