17 Ocak 2014 #2240824

Finansbank Tüketici Kredisi Hesabımdan Haksız Yere Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Finansbank'tan Ağustos2013'te tüketici kredisi aldım. Kredi ödemelerimi, tüketici kredisini ödeyebilmem için açılan hesaba yaptım. Fakat, bankadan sıklıkla tüketici kredisi ödemelerimde eksiklik olduğuna dair mesaj alınca, hesap detaylarıma baktım ve her ay 14 TL üstünde hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.


Ben kredi tutarımı tam olarak yapsam da, banka otomatikman hesap işletim ücreti kesince, kredi ödemelerim hep eksik kalmış ve ben her seferinde fazladan ödeme yapmış oldum. Banka yetkilileri böyle bir uygulama ile ilgili olarak beni bilgilendirmediler; bu durum tamamen haksız bir uygulamadır. Haberim dışında kesilmiş olan tüm hesap işletim ücretlerinin iade edilmesini istiyorum.

Asli 47 Okunma

Cevaplar

  • Asli21 Ocak 2014

    Finansbank sorun ile ilgili herhangi bir çözüm üretmiş değil; sadece usulen, konunun değerlendirileceğine dair yanıt gönderdi

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön