06 Mart 2015

Finansbank Tüketici Hakem Heyetinin Kararını Uygulamıyor!

Finansbank Çağlayan şubesinden 4 yıl önce 55 bin TL konut kredisi kullandım. Benden 1375 TL dosya masrafı adı altında haksız bir kesinti yapıldı. Yeni çıkan yasayla bu yıl 3.ayda benden kesilen dosya masrafının iadesi için Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruyu yaptım. Başvurum benim lehime sonuçlandı.

Gerekli bilgiler hem bana hem Finansbank şubesine yazılı olarak gönderildi. Hakem Heyeti'nin vermiş olduğu kararda Finansbank'ın yapılan bu kesintiyi şahsıma iadesi yönündeki kararına rağmen Finansbank saçma sapan bir gerekçe ile iadeyi yapamayacaklarını söylediler. Kesinti 1275 TL olsa idi iadenin olabileceğini söyledi ama kesinti 1375 TL olduğu için iade olmuyormuş.

Hüseyin 409 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Mart 2015

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön