29 Nisan 2013 #1768960

Finansbank Tüketici Hakem Heyetine Uymamak!

THH kararına bankanız tarafından tüketici mahkemesine gitmeyi karar vermiş ama bazı evraklarda sonradan bazı rakamlar yazarak bana dava dilekçesiyle tehtit eder gibi bildirmiştir. bende bana gönderilen bu evraklarla savcılığa bankanız hakkında suç duyurusunda bulunacağım . davanıza karşı dilekçe ve delilleri avukatım aracılığıyla mahkemeye gönderceğim.


Ben isterdim ki bu konu mahkemeye gitmeden hallolsun . Ben de bu konuyu sonuna götüreğimden hiç kuşgunuz olmasın. Yargıtaya giden dosya masraflarının tümünü tüketilerinin kazandığını ve emsal kararların tümünüde delillerin arasına koyacağım. bilgilerinize sunarım. bu yazıyı yetkili kişilere okutursanız . bundan sonra daha iyi olur. bana

Mehmet 85 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön