30 Ocak 2014 #2266490

Finansbank Teslim Edilmemiş ve Kullanılmayan Karta Aidat Alıyor

Finansbank tarafından 25.01.2014 tarihinde cep telefonuma kredi kartınızın dönem borcu 75-TL dır içerikli bir mesaj geldi. Tutar olarak tahmin ettiğim üzere kredi kartı aidatı. Tarafınızdan elime ulaşmış yada kullanılmakta olan herhangi bir kredi kartı bulunmamakta olup kullanılmamış bir hizmetin tarafıma faturalandırmasını kurum kültürünüze yakıştıramadım. Söz konusu mağduriyetimin giderilmesi ve bankanız imajının zihinlerimizde olumsuz yönde tezahür etmemesine yönelik düzeltmelerin yapılması hususunda gereğini rica ederim.

Hakan 77 Okunma

Cevaplar

  • Hakan31 Ocak 2014

    Ha unutmadan... Ayrıca bu gayri ciddi yaklaşımınız ile ilgili sorumlu olan her kimlerse bizzat üst yönetiminize kadar konuyu taşıyacağım. SAYGILARIMLA...

  • Hakan31 Ocak 2014

    Bankanız tarafından bugün saat 18:00' da "kredi kartınızın ücret iade talebi değerlendirilmiş ve bir defaya mahsus olmak üzere son döneme ait ücretin iadesi sağlanmıştır." şeklinde mesaj geldi. Hemen arkasından yine 18:00' da "kartınız ile ilgili kart ücreti iade talebiniz değerlendirilmiş olup, olumlu sonuçlandırılamamıştır. Saygılarımızla. Talebinizle ilgili TBB Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurmak isterseniz, Bankamıza yazılı başvurarak, yazılı yanıt talep edebilirsiniz." şeklinde bir mesaj daha geldi. Böyle gayri ciddi işmi olur? Bugün beni bir bayan arıyor, eğer ücretli kredi kartımızı kabul ederseniz kapalı olan kullanılmamış ve tarafıma hiç ulaştırılmamış kredi kartı adiatını iade ederiz diyor. Hem tarafıma ulastıramamış olduğunuz ve kullanılmayan kredi kartına kart aidat ücreti tahakkuk ediliyor, hemde müşteri ile resmen dalga geçer vaziyette durumla karşı karşıya kalıyorum. Bir çok banka ile çalışmalarım var, elimde olan ama hiç kullanmadığım diğer banka kredi kartları var, hiç biri sizin gibi kullanılmayan ve üstüne üstlük teslimatı dahi yapılamayan kredi kartına kart aidatı yansıtmamışlardır. Tüketici hakem heyeti falan ile uğraşmam ben. Benim için 75-TL para değil bu para ile bankanız ayakta durabilecek ise canınız sağolsun vereyim. Ancak şundan emin olun daima içimde tarafınıza ait bir kin ve nefret ile herkese telafisini yapmadığınız hatanızı anlatacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön