26 Mart 2013 #1707198

Finansbank Teslim Almadığım Kredi Kartına 65 TL Kart Aidatı Çıkardı!

Bir çok haksız kazanç sağladığını düşündüğüm Finansbank hesabımı kapattım, ödeme emirlerimi iptal ettirdim kredi kartından son yaptığım taksitlerimi de borcum bitene kadar düzenli ödüyorum. Son kullanma tarihi 10/2012 olan kredi kartımdan sonra yeni kartımı da teslim almadım ve aradıklarında da istemediğimi, borcumu bitirdikten sonra Finansbankla çalışmayacağımı söyledim.


Teslim almadığım yeni kredi kartına 05. 02. 2013 Tarihinde 65.00 TL Yıllık kart aidatı borç yazmışlar bugün ödedim. Bu haksız kazançlarından şikayetçiyim!

Kadriye 49 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön