29 Ağustos 2013 #1981807

Finansbank Telefonuma Başkası Adına Atılan SMS' ler!

Son bir haftadır adıma kayıtlı cep telefonuma S** Ç** adında bir şahsın adına SMS gelmektedir. Bu şahsı hiç tanımıyorum. Banka benim telefon numaramı neye dayanarak kullanmaktadır. Banka bu telefon numarasını teyit etmeden nasıl kabul etmektedir.


Gelen her SMS beni rahatsız etmektedir. Aile huzurumu bozmaktadır. Finansbank çağrı merkezini 6 defa aradım, muhatabım sadece bilgisayar oldu. Bu durumun çözülmesini istiyorum. Başkası adına benim ve ailemin rahatsız edilmesi devam ederse hukuki yollara başvurma hakkımı saklı tutmaktayım.

Murat 56 Okunma

Cevaplar

  • Murat04 Eylül 2013

    Tarafıma atılmış mesaj dışında benimle iletişime geçilmedi. Henüz sorunun çözümüne dair bir bilgim yok...

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön