17 Ocak 2014 #2240783

Finansbank Telefonu İnsanların Yüzüne Kapatan Bankacılık Anlayışı!

Finansbank'ın 0216 alan kodlu bir numarasından arandım. Karşımdaki kişi benim cep telefonumdan annemi istiyor. Annem rahatsız ve yaşlı bir bayan dolayısıyla telefonda "... için 3'e basınız, müşteri no'nuzu giriniz" gibi uygulamaları yapamıyor.


Onun oğlu olarak ve aranan numaranın sahibi olarak bayana durum hakkında bilgi veriyorum ama kendisi bana annem dışında kimseyle konuşamayacaklarını anlatıyor. Kesinlikle kaba bir üslubum olmadan bir bayanla konuşulması gereken tarzı bilen bir bey olarak annemin rahatsızlığından bahsederek ısrarımı sürdürdüğüm de ise kaba bir şekilde iyi günler bile dilemeden of'layarak ve bağırarak telefonu yüzüme kapatıyor.

Ceyhun 62 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön