30 Ağustos 2013 #1984671

Finansbank Telefon Numaramı Güncellemiyor!

Numaramı güncellemek için aradım görüşmeyi karşılayan M. isimli temsilciniz hiçbir bilgimi almadan güvenlik aşamadığınız için değiştiremiyorum dedi.Hiçbir bilgi sormadı ki. Eski numaramın açık olduğunu beni kayıtlı numaramdan arayıp teyit alabileceğini ilettim artık Finansbank'ta bu şekilde hizmet olmadığını söyledi.


Supervizor görüşmek istedim M. adında birine aktardı M. bana evlendiğimden dolayı kimlik bilgilerimin değiştiğini no değişikliği yapılmayacağını söyledi. İki gün önce aynı işlemi farklı bir arkadaşım yaptı.Şubeye gidecek vaktim olsa idi 4 senedir hiçbir şekilde memnun kalmadığım Finansbank'ı aramazdım. Fax çekin diyorlar o faksın benden geleceğini nereden biliyorsunuz.

Çiğdem 42 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön