25 Şubat 2013

Finansbank Telefon Numaramı Güncellemiyor!

Finansbank internet bankacılığına gelen tek kullanımlık şifre kullanmadığım telefon numarama geliyor. Numaramı değiştirdim ve güncellemek istiyorum fakat yaklaşık 1 senedir uğraşıyorum bir türlü değiştiremiyorlar.

Şubeye gidiyorum müşteri hizmetlerini aramanız lazım diyorlar, müş.hizmetlerini arıyorum şubeye faks çekmen gerekir diyorlar yani anlayacağınız bir türlü telefon numaramı değiştiremediler.

Üstelik kimlik bilgilerimi çektiğim faksta ulaştı raporu almama rağmen ulaşmadığını söylüyorlar.
Bu bankayı anlayamıyorum şahsen şubeye gidiyorum değişiklik yapmıyor beni görmeden faksla değişiklik yapacak (onuda yapamıyor zaten). Şu an 20 dk konuştum,hep aynı şeyler.

Abdullah 209 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah05 Temmuz 2013

    Finansbank'ı çözüm konusunda iyi bulmuyorum. Sadece müşteriye sıkıntı yaşatıyorlar.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön