15 Şubat 2013

Finansbank Telefon Bankacılığı Labirent Gibi Giriyorsunuz Çıkamıyorsunuz!

Bir arkadaşım ben ulaşırım dedi, finansbankı aradı kayıp çalıntı şıkkından müşteri temsilcisine ulaştı sorunumu söyledi ve müşteri temsilcisi benimle konuşabileceğini söyledi akabinde telefonu ben aldım ve bana güvenlik için TC. mi sordu sonrada bu işlem için artık kayıt açtığını konunun kart kaybolması olmadığı için 20 tl kredi kartıma yansıttıklarını söyledi o kadar çok sinirlendim ki kötü bir söz dememek için kapattım.

Sonra anladım ki bu olay finansbank'ın karakteristik özelliği kanunlardaki açıkları kullanarak yönetimsel anlamda bu tarz stratejiler geliştirip insanların mümkün olduğunca telefon bankacılığında müşteri temsilcisine ulaşamamasını sağlayarak çileden çıkmalarını sağlıyor.

Özgür 38 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön