28 Ağustos 2013 #1980321

Finansbank Tarafından Kredi Kartıma Limit Kısıtlaması Getirilmiş!

Finansbank kredi kartım mevcut olup limit kısıtlaması yapılmıştır. Müşteri hizmetleri ile görüşme ve yazışma neticesinde genel müdürlükten bir bayanla görüştüm. Bayanın bana söylediği; hesabınızda haciz görülmekte o haczi kaldırın kartınızın limiti açalım şeklinde.


Bende haczi kaldırılıp tekrardan müşteri hizmetleri ve genel müdürlükle yazıştım fakat sonuç yine değişmedi. Hala kartımda kısıtlama devam etmektedir. Eğer genel müdürlük bana bu şekilde bir bilgi veriyorsa ve bende gerekli olan işlemleri yapıp genel müdürlüğe dönüş yapıyorsam, sonuç olarak dediklerini uygulamaları gerekmektedir. Sonuç itibari ile kartımın limitinin açılmasını istiyorum.

Hakan 277 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön