13 Eylül 2013 #2009950

Finansbank Tarafından İptal Edilmeyen Kredi Kartım Ve Aidatı!

Tarafımca talep etmediğim, hiç kullanmadığım kayıp kartımı iptal için 444 0 900 aradım mesaj onayı ile iptal edildi. Senelik kesilmiş 65 TL kart aidatının da geri iadesini talep ettim. Gönderilen mesaj ile kabul edildi.


Dün Finansbank yetkilisi R****** hanım beni arayarak diller döktü, ilk talebimi tekrar yineledim. Bugün ise gelen mesajda iptal edilmiş kartım için 30.09.13 limit artırımı yapılacağı bilgisi ile tekrar şaşırdım.


Sayın yetkili yapılan tüm görüşmelerin tarafıma göndermiş olduğunuz mesajlar telefonumda kayıtlı. Amacınız nedir bilemiyorum ama ben saf değilim hatanın bir an önce düzeltilerek kartınızın iptal edilmesini talep ederim.

Hakan 72 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön