08 Mayıs 2013 #1782512

Finansbank Tam 48 Dakika Bekledik Sonra Sıra Geldi!

06.05.2013 tarih 14:54:02'de 9064 numaralı gişe sıra numarasını aldım ve bana tam 48 dk. sonra sıra geldi. bu kadar bekletilmek için müşterisi olmadığımızı hatırlatmak isterim Finansbank'a.. lütfen bu uzun bekleyişler bir çözüm bulun.

Hülya 43 Okunma

Cevaplar

  • Hülya14 Mayıs 2013

    nemi 800 lü hattan aramışsınız onu her firma ve devlet sigara vs için kullandığından otomatik reddediyorum ve bana sms atmışsınız. sizi aramam için. inanın hiç uğraşamam lütfen-şuna -bas-buna-bas-ana menüye dön süreci ile. siz tekrar 800 dışındaki bir numaradan arayın ya da benim için Finansbank sorunu başarısız sonuçlanmıştır. ben cevabımı alamadım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön