29 Nisan 2013 #1767944

Finansbank Taksitli Borçlarımı Yasadışı Olarak Peşin İstiyorlar!

Kullanmış olduğum kredi kartının, geçen yıl kesilen yıllık aidat ücretini Tüketici Hakem Heyeti vasıtasıyla kazandım.Söz konusu banka beni arayarak bizi mahkemeye nasıl verirsiniz deyip,bunun bedeli olarak kartını iptal edip,taksitli olan tüm borçlarını peşin olarak talep ediyoruz ve kesilecek olan son faturada bunların tamamını ödemek zorundasınız gibi gayri resmi bir beyanda bulundular.


Ben de şuradan şunu söylüyorum yıllardır kullandığım ve düzenli ödediğim borcumu böyle bir şekilde davranılması halinde kesinlikle tek bir kuruş ödemeyeceğimi,haklı olduklarını iddia ediyorlarsa benden mahkeme vasıtasıyla alabilirler ki burası Hukuk Devleti hangi mahkeme bu hukuksuzluğa evet der ki?

Bahri 50 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön