14 Eylül 2013 #2011835

Finansbank Taksitlendirmeyi Yanlış Yaptı!

Tarafıma Finansbank tarafından gönderilen bir mesajda '1-30 Eylül arası yapacağınız 100-1000 TL'lık ilk alışverişiniz ücret farkı olmadan 3 taksit yapılacaktır 'kampanyası tarafıma teklif edilmiştir . Bende SMS'e geri dönüş yaparak kampanya ya dahil oldum . Ancak banka benim yaptığım ilk alış verişten sonra yapmış olduğum 800 TL' lık bir alışveriş yine aynı şekilde 3 taksit yapılmıştır.


Gönderilen mesajda ilk taksit denmesine rağmen , 2. alış verişin taksitlendirilmesi yapılan yanlış işlemdir . Müşteriye gönderilen mesajda ilk alışveriş bilgisi yer almaktadır , alışverişler denmemektedir. Konu hakkında en kısa sürede gerekli işlemlerin yapılarak tarafıma bilgi verilmesini talep etmekteyim.

Samet 103 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön