13 Şubat 2014 #2293324

Finansbank Taksitlendirme Hakkında Yanlış Bilgi Verdi

Finansbank Sıfır faiz ile taksitlendirme imkanımın olduğunu isteyip istemediğimi soruyorlar. 6 ay taksitlendirip 93 TL gibi bir tutar her ay ödemem gerektiğini söylüyorlar. Daha sonrasında onaylayıp onaylamadığımı soruyorlar bende onaylıyorum. Israrla sormama rağmen şu an taksitlendirildi sadece 93 lira ödeyeceğim hiç faiz vermeden değil mi diye sorduğumda ise evet cevabını aldım.


Atm'ye gittiğimde taksitlendirme olmadığını, asgari ücretten aşağı ödeme yaptığım için faiz işlediğini gördüm. Bankayı aradım taksitlendirmede arkadaşlarımız bir hata yapmış dediler.Bir de gidip 23 lira daha ödeyin faiz işlemesin diyorlar. Şimdi soruyorum onların çalışanının yaptığı hatayı ben mi ödemek zorundayım?

Yuşah 181 Okunma

Cevaplar

  • Yuşah13 Şubat 2014

    Firmayı yine firmanın kendi şikayet bölümüne şikayet etmenin bir faydası olmadığını çok uzun süre önce anladım.Bu yüzden bu tarz tüketici haklarını savunan siteler aracılığı ile şikayet etmek gerektiğini düşünüyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön