07 Mayıs 2013 #1784320

Finansbank Sürekli Sigortayı Yenilemiş!

2010 yılında finansbanktan gelen sigorta teklifi üzerine 1 yıl için 60 tl karşılığında eşya sigortası yaptırdım. sonraki yıldan itibaren sağolsunlar düzenli olarak benim haberim olmadan her yıl yenilemişler ki daha önce oturduğum o adresten çoktan taşınmama rağmen.


Ek kart olduğu için bu tutarın ek kartı kullanan akrabama ait olduğunu sanıyordum. bankaya sigorta, 1 yıllığına yaptırdığınızda, sene sonu, onları arayıp iptal ettirmezseniz onlar yenileyip parasını alıyorlar. işiniz yoksa bir de iptal ettirme sıkıntısı çıkıyor.

Zümrüt 44 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön