19 Kasım 2015

Finansbank Sürekli Rahatsız Etme ve Akraba Arama!

Yaklaşık iki aydır Finansbank müşteri hizmetleri tarafından defaatle aranmaktayım üstelik bu aramalar artık kız kardeşime kadar ulaşmaktadır. Nasıl olur da kişiye ait bir borcu veya başka bankacılıkla ilgili ödemeleri bile gişeden almaz bilgi vermezlerken nasıl olur da bana ulaşamadıklarında kız kardeşime bilgi verirler belki kimsenin haberi yok belki öğrenmelerini istemiyorum. Nasıl bir bankacılık ve gizlilik politikası anlayışıdır. Ne olursa olsun kız kardeşimin defalarca rahatsız edilmesi hem benim hem de onun için hiç hoş bir durum değildir. Bu durumu kendilerini de arayarak söyleyip şikayet etmeme rağmen hiç sanki şikayetçi olmamışım gibi hala aramaktadırlar. Bu durum hakkında şikayetçiyim.

Melda 96 Okunma

Cevaplar

  • Melda20 Kasım 2015

    Defalardır şikayet etmeme rağmen banka sürekli alakası olmadığı halde bilgilerimi kardeşimi arayarak taciz ederek vermektedir. Bankayı arayıp şikayet oluşturmama ve kardeşimin kesinlikle aranmasını istememe rağmen kardeşimin benim kefilim veya hiçbir bağlantımın olmadığı kardeşimin numarasının nereden nasıl olduğunu bilmediğimden bana ulaşamadıklarını kendisinin aranıp benim borcumun vs. Her türlü bilgimin paylaşılmasından rahatsızım ne hakla aranır da bilgilerim söylenir kendisi çalışmakta ve bu yüzden bende tartışma yaşamış bulunmaktayım. Huzurum kalmadı bankanın kendisinin sürekli taciz etmesi bir yana bir de kardeşim neden taciz ediliyor? Kendi dışımda kimseyi aramayın artık...

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Melda Y. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön