24 Nisan 2013 #1761976

Finansbank Sürekli Rahatsız Ediliyorum!

Son 2 haftadır defalarca 4440900 numaralı telefondan çek tahsilatı kampanyasının tanıtımı için aranmaktayım. 3-4 kez telefonu farklı bir konu ile ilgili olabilir düşüncesiyle açtım fakat baktım ki devamlı aynı konu için aranmaktayım ve iş anında toplantıda müsait olmadığım zamanlarda devamlı rahatsız edilmekteyim telefonu açmadım.


Bunun üzerine gördüm ki telefonu her meşgule verdiğimde 15 -20 dk sonra tekrar aranıyorum. Anlaşılan sistemi otomatik olarak ayarlamışlar meşgul olan kişiyi belirli bir dakikadan sonra sistem tekrar arıyor.Gün ortasında bir sürü işle uğraşırken görüşmedeyken, müşterilerimle ilgilenirken devamlı rahatsız etmeye beni kimsenin hakkı yok. Çek olsa da daha size yok!!

Mustafa 196 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön