04 Nisan 2013 #1724541

Finansbank Sürekli Borçlandırılıyorum!

Ben 2300 tl kredi çektim bu bankadan. 60 ay vadeli. Her ay düzenli kredi taksidimi ödüyorum. Bana durmadan eksradan borç çıkartıyorlar. Sormadan da hiç bir şey söylemiyorlar. Benim sadece kredi borcum var ama bana hesabınız ekside onu ödeyin, işletim ücretiniz var onu ödeyin. Bu ne yaaa.


Kredi bölümüne sordum. Kredi kartın yoksa işletim ücreti alırlar 3 ayda bir 25 tl diye. Bugün kredi taksitimi ödemeye gittim taksitimi ödedim. Başka borç var mı diye sordum. Bana bir sürü borç çıkarttılar. Hem ben gününde ödediğim borcun ne eksisi olur. Hesabınız eksi 12 tl de. İşletim ücretiniz ayrı 98 tl. bu ne ya.

Melek 106 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön