26 Temmuz 2016

Finansbank Şube Personeli Davranışları Hiç Etik Değil!

Bankanızın İzmir Hatay şubesindeki personelin müşteriye şahsım ve diğer müşteriler adına tanık olduğum kötü davranışları nedeniyle ben ve eşim bankanızla müşteri olmaktan memnuniyetsizlik duyuyoruz ve etrafımıza önermemekte çok kararlıyız. Şubedeki güvenlik görevlisi müşterilere sanki bankanın sahibiymiş gibi davranıp istediği kelimeleri kullanıp, istediğine işlem yaptırıp istediğime yaptırmam anlayışı çok yanlış.


Soru soran yaşlı ve bilgisiz insanları terslemesi, bankacılık anlayışınıza uygun mu merak içindeyim? 3 gün arka arkaya gittiğim şubenizde bu durumu 3 günde yaşadım. Ayrıca yeni olduğunu öğrendiğim çalışanınız bireysel bankacılık müşterisi alamam gidin başka gün gelin, yok ben bu işlemleri bilmiyorum başka şubeye gidin, şu an bu basit işlemlerle uğraşamam başka zaman gelin gibi kelimeleri bugün yeni hesap açtırmak isteyen eşime söyledi. Bu nasıl bir özel bankacılık anlayışıdır!

Ümit 128 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön