06 Haziran 2013

Finansbank Şube Personel Davranışı!

Gümüşsuyu şubesinde Müşteri Temsilcisi G**** B. hakkında şikayetim var. Hesap kapatma işlemi için 30 dk şube boş ve sıra yokken bekledikten sonra karşılaştığım ilgisiz tavır işlemim yapılırken,sıramın olmasına rağmen karşıma başka bir müşteriyi oturtup onun kredi işlemini yapması, bu esnada beni görmezden gelmesi, tavırlı davranışı diğer müşteriye aynı anda olağanüstü güleryüz, samimiyet göstermesi yüzünden şikayette bulunuyorum ve gereğinin yapılmasını istiyorum.


Daha önce yaptırdığım işlemlerde çok yavaş, müşteriyi gereksiz yere uzun süre bekletmesi ve
bir çok rutin konu ile ilgili bilgi sahibi olmaması devamlı arkadaşlarına danışması müşterilerin gereksiz zamanını harcamakta.

Çağla 74 Okunma

Cevaplar

  • Çağla06 Haziran 2013

    Merhaba, www.finansbank.com.tr internet üzerinden “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan şikayetimi iletmek istedim, anca ekran hata verdiği için en son buradan şikayetimi yaptım. Sanırım o bölümde teknik bir arıza söz konusu.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön