02 Temmuz 2016

Finansbank Şube Müdürü Bana Doğru Bilgi Vermiyor!

Finansbank Beşyüzevler şubesi hesabımdan şimdiye kadar hiç bankacılıkta duymadığım dönemsel hizmet komisyonu adı altında 210 TL kesilmiş. Bunun iadesini talep ettim iade edemeyeceklerini söylediler. Zaten bu komisyon ve ücretlerden dolayı Finansbank ile bir an önce çalışmamı bitirmek istiyordum. Şube müdürü de size yardımcı olalım, ceza almayalım krediyi kapatın. Dolayısı ile hesabı da kapatabilirsiniz dedi.


Bende tamam dedim bunla ilgili bana dönüş yapacağını söyledi. (Bu arada ben daha önce genel merkezi arayarak kapama bakiyesi almıştım) Şube müdürü bir süre sonra aradı ve benim genel merkezden aldığım kapama bakiyesinin aynısına kadar söyledi. Müdüre siz bana indirim yapılacaktı dedim. Evet yaptırdım dedi ama benim daha önce fiyat aldığımı bilmiyordu. Neden beni yanıltmaya çalışıyorsunuz dediğimde telefonu yüzüme kapadı. Finansbank'ta müşteri hizmetleri sıfırın altında.

Mustafa 71 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Temmuz 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön