19 Nisan 2013 #1752796

Finansbank Sözünde Durmuyor!

Finansbank Bilkent Şubesinden Konut Kredisi çektim. Bana Kredi kartını kullanırsan veya faturalarını otomatik ödeme talimatıyla bizden ödersen senden hesap işletim ücreti almayacağız dediler. Şubeyle görüştüm. Almayacağız dediler. Genel Müdürlüğe yazı çektik dediler.


25 TL hesap işletim ücreti alındı. Hesabımda kusurat para bıraktığımda daha o parayı unutuyorum. Çünkü bir sonraki atm ziyaretimde paramın kesildiğini görüyorum. Hesap İşletim ücreti adı altında sürekli kesintiler oluyor. Krediyi Finanbanktan çektiğime pişman ettiler.

Yılmaz 89 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz27 Temmuz 2013

    hiçbir değişiklik olmadı finansbanktan yine ayını şekilde bildiğini okuyor kesintilere devam ediyor tarafıma hiç bir bilgilendirmede yapılmadı neyapacam bu durumda çaresiz kaldım

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön