25 Şubat 2013

Finansbank Sözlerinde Durmadılar!

31.07.2012 tarihinde kartıma yansıtılan, defalarca şikayet ettiğim ve edeceğim, sonu bu gidişle tazminat davasına doğru ilerleyen ve 4077 sayılı kanunun 6. maddesine göre haksız bir şekilde size emanet edilen hesaplara borç olarak yansıtılmış aidat bedelim için son şikayetimden sonra bana ekteki "İade edilecektir" sms'i ulaştırıldı.


Ancak iade yine yapılmadı ve sıkılmadan bir müşteri temsilciniz arayıp kart aidatı üzerine harcama, fatura, vb konulara ilişkin pazarlık yapmaya kalktı. Bankanız ayrıca kredi, sigorta ve kredi kartına yönelik aramakta ve istememe rağmen önereceğim başka isimler istemektedir. Bankanızla çalışmak da size müşteri önermek de istemiyorum. Aidatımı da iade edin artık!

Diyap 69 Okunma

Cevaplar

  • Diyap25 Şubat 2013

    Sözlü olarak ilettiğiniz neymiş? Gönderdiğiniz sms'teki sözü yerine getirmek için koşulları ileriye sürmek mi? Piyasayı başı boş bulmuşsunuz, binlerce emsal karara rağmen 4077 sayılı yasanın çiğnenmedik yerini bırakmayan kuruluşlardansınız. Beni gibi olan yüzlerce kişiyi toplayıp hakkınızda toplu tazminat davasına gitmem lazım aslında!

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 07/02/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön