10 Nisan 2013 #1735302

Finansbank Sorunumu Anlamadan Çözüm Ürettiğini Sanıyor!

Şikayetvar. com'a yazdığım şikayetten bir kaç gün sonra Finansbankdan arandım fakat gördüm ki şikayetimi tam okumadan anlamadan çözdüklerini zannediyorlar. Buna itiraz ettiğim zaman da bana söylenen "Ben size bunu söylemek için aradım başka birşey yapamam"oldu. Benim şikayetim 2012 yılında isteğim dışında yapılan ve tamamı tahsi edilen kasko poliçesinin iptalidir.


2013 yılında da aynı şekilde yenilemek istediler ama onu iptal ettirebildim. Tekrar ediyorum 2012 yılında kasko poliçem olmasına rağmen yapılan ve tamamı kredili hesabımdan çekilen 2500 tl lik kasko poliçesinin ve bu tarihe kadar tarafıma yansıtılan faizin iptalini istiyorum.

Savaş 68 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön