19 Nisan 2013 #1752327

Finansbank Sorunum Çözülmüyor!

Şikayetten sonra dönüldü ve aynı lafları söylüyorlar efendim Telekom onlara faturayı yollamamış bende diyorum ki sizin sorunuz değil mi faturanız ödenmedi diye müşteri hizmetlerini çıkarmamız mı gerekiyor gerekirse evet sizin müşteri hizmetleri yanlış yönlediriyor faturalarla ilgili benim 1 seneden beri fatura yatıyordu da ne oldu ocaktan sonra bazı faturalarım yatmamaya başladı burada kimim suçu var. Evet suçu varsa işten atarsın benim zararımı öder o sizin sorunuz ama ben ekstrayı birgün yatırmazsan yasal hakkınızı kullanıyorsunuz ben de aynısını yapacağım.

Tahsin 36 Okunma

Cevaplar

  • Tahsin22 Nisan 2013

    yine göstermelik dönüldü banka banan yine cözüm yok dikat arkadaşlar finasbanka güven meyin otomatik talimatlarda birgün gelir borcunuz var dikaedin cözüm lazım hikaye anlatmak deyil

  • Tahsin20 Nisan 2013

    deyerlendirme diyolar göz boyası deyerledire yok sonuc yok finasbak sitesinde sizi dili yoruz hikaye göstermelik

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön