20 Nisan 2013

Finansbank Sorunlar Bitmiyor!

Antakya çarşı şubesinde bulunan ay sonu hesabımdan 10 ay taksitli borç kullandım. 3 alık taksitimi ödedim. Kredi kartımla alakalı bir dönem ödemeyi geciktirdim. Fakat nisan ayında kredimi aysonu hesabımı ve kredi kartıma gelen 5 bin küsür lirayı yatırdım. Kredi kartımdaki geciken ödememden dolayı kredi kartım harcamalara kapatılmış ve ayrıca ay sonu hesabımın vadesi gelmediği halde 7 aylık taksitimin tutarı olan paraya bloke koyulmuş.


Bloke koyulan 7 aylık taksitimi peşin ödemiş gibi oldum. Ben bunu peşin ödediysem. Neden 7 aylık komisyon ödeyeyim. Yok peşin ödemediysem taksit tutarıma neden vadesi gelmediği halde bloke koyuldu. Bununla alkalı müşteri temsilcinizin verdiği bilgiyi yeterli bulmadım. Daha detaylı açıklama istiyorum.

İdiris 70 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön