11 Nisan 2013 #1736533

Finansbank Sorgusuz Taksitlendirme Yapıp Mağdur Ediyor!

Bir mağazaya giriyorum ve alacaklarımı alıyorum 3 taksit istiyorum varmı diye soruyorum var nediyor ve evime geldiğimde 3 değil 12 taksit olduğunu yada 7 taksit olduğunu görüyorum. Firmayı aradığımda biz değil bankanız otomatik yapıyor deniliyor. Bunun üzerine bankamı arıyorum ve yapılacak hiç bir şeyin olmadığı belirtiliyor.ya peşin ödeyin yada + verdiğimiz taksitler geçerlidir diyor.


Taksit özgürlüğümüz ve alışveriş özgürlüğümüz Finansbank tarafından üstelik sorgusuz onaysız belirtilmeden alınmıştır. Şuanda 3 aya imza atmama rağmen bankam bunu 7 ay yaparak sıkıntıysa sokmuştur beni.Durumu şiddetle kınıyorum.

Burak 39 Okunma

Cevaplar

  • Burak13 Ocak 2014

    200tl ye 12 taksit nerde gorulmus ya.o kadar özellikle rıca ediyoırum satın alırken yok işte olmuyor.neyapmalıyım bilmiyorum ne yapmalıyım ne ?

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 10/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön