19 Temmuz 2013

Finansbank Şikayetleri Çözmüyor!

Biz Finansbank'la ilgili 1890388 nolu şikayeti yazmıştık. Firma olarak firma hesabımız ve kredi kartımız bu bankaya ait 3 tanede otomatik talimatımız olmasına rağmen tarafımızdan işletim ücreti kesmişler.


Konuyla ilgili şikayetimizi belirttiğimizde afyon şubesinden Ş** M** adında bir çalışan aradı. Bana sizin istisna formunuzu doldurmayı unutmuşuz(!) dedi, bunu şubeden doldurursanız iadeniz yapılır, işletim ücreti de kesilmez dedi.


Ayrıca yazdığımız şikayetlerin konusu ile ilgili geri dönüş değil, sadece çözümlenmiş gösterebilmek için arıyor , bu banka sorunla ilgili konu açmıyorlar. Yakında zaten bu banka ile ilgili çalışmayı durduracağız.

Mehmet 51 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Müşterimiz ile 16/07/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön