20 Ocak 2014 #2245714

Finansbank Şikayetime Verilen Cevap!

Finansbank yetkilisi daha önce yaptığım şikayet başvurusu sonucu dönüş yaptığınız için teşekkür eder, akabinde yaşanan sıkıntıyı paylaşmak isterim. Global Hukuk Bürosu ile yapılan görüşme sonunda ayın son günü ödeme yaparak sorunun çözüleceğine dair mutabık kalınmıştı. Ancak, e-devlet te Finansbank ile ilgili açılmış dava dosyası gözükmemesine rağmen ve ödeme anlaşması yapmış olmamıza rağmen tarafıma gönderilen mesajı aynen yazıyorum:


Sayın Y**** B*** Finansbank'a olan borcunuzdan dolayı hakkınızda madde 76 dan hapsen tazyik davası dava açılacak olup neticesinde 3 ay mahkumiyet kararı çıkacak ve yaşadığınız adreslerde muhafazalı menkul haczi yapılacaktır....

Yavuz 160 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön