10 Mayıs 2013 #1791080

Finansbank Sigorta Parasını Hesap İşletim Ücreti Olarak Kesmişler!

2012 de Finansbank Antalya Güllük şubesinden çekmiş olduğumuz kredimizi 8 ay sonra kapatmak için şubeye gittik krediyi kapattık sigorta parasının iadesinin olacağı için hesabı kapatmadılar iade için bekledik 10.05.2013 de hesap kapatmak için gittiğimiz şubede bize 30 tl yattığını banka hesap işletim ücreti olarak kestiğini söylediler.Elimize 5 tl verip gönderdiler konuşma hakkı bile vermediler başta hesabı kapatmalarını söylediğimiz halde defalarca fazla para ödedik bu banka hakkında gereğinin yapılmasını rica ederim.

Necla 65 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön