11 Şubat 2014

Finansbank Sigorta Adı Altında Para Kesiyor!

Finansbank Etlik şubesinden 2010 yılında kullanmış olduğum kredinin sadece konut sigortası yapılmıştır. Bu güne kadar bana hiçbir şekilde sorulmadan bu sigorta her yıl yenilenmektedir. 05.02.2014 tarihinde bana gelen mesajda kullandığınız kredinin hayat ve konut sigortası kayıtlarımız bulunmamaktadır diye cevap geldi. Kayıtlarda ise konut sigortasının poliçe no ve sigorta şirketi no yazmaktadır.

Finansbank benim hesabımdan habersizce para kesmek için bu yöntemi yürütüyor. Ben bu sigortaların yapılmasını istemiyorum. Sigortanın iptal edilmesini istiyorum. Buna istinaden sigorta yapılırsa ve sorunum çözülmezse konuyu tüketici mahkemelerine ileteceğim.

Ahmet 89 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön