07 Mayıs 2013

Finansbank Şifre Değiştirme İşlemi!

Bir işlem için müşteri hizmetlerini aradım ve doğru adımı bulmak için çabalarken şifremi iki kez hatalı girdiğim için sistem beni şifre değişikliği menüsüne aktardı. Bir müşteri temsilcisine bağlanacağımı beklerken telesekreter doğum tarihimin yılını,kartın son kullanım tarihi ve güvenlik kodunu tuşlamamı istedi daha sonra yeni şifre girmemi ve tekrarlamamı istedi,işlemin onaylandığını şifremin değiştiğini belirtti.


Beni müşteri temsilcisine aktarmadı. Başka menüden müşteri temsilcisine bağlanıp durumu aktardım ama ısrarla bu şekilde işlemin mümkün olmadığını,siz yapmadığınızda bilgi msjı gelir itiraz edersiniz dedi. Mesajda hala gelmedi...

Esin 2.664 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön