02 Nisan 2013 #1721070

Finansbank Sesli Onay !

Kredi kartımı kaybettim, iptal ettirmek için çağrı merkezini aradım ve kartımı iptal ettiler, yeni kart hangi adresinize gelsin diye sordular ve ben adresimi verdim. sonrasında benim sorum üzerine kart yenileme ücreti olduğunu ilettiler aynı telefon görüşmesine, ücretin miktarını ilettiler ve istemediğimi ilettim kartı.


Ancak bu ücretin yansıyacağını sesli olarak onay verdiğimi ilettiler ve detay hatırlatma zorunluluklarının olmadığı ifade etti müşteri temsilcisi.Bankalar uzun sözleşmeler ile zaten milleti soyuyorlardı şimdi de sesli onay adı altında laf kalabalığı ile insanları yanıltıyorlar biz banka mevzuatlarını bilmek zorunda değiliz. Ücretimin iadesi ve kartımın iptalini istiyorum.

Emre 101 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön