03 Haziran 2015

Finansbank Senelik Kart Ücreti

Kart ücreti vermekten bıktım. Artık 4 senedir kart ücreti veriyorum bıktım artık senede 4 kere 35 TL ile 40 TL arasında para kesiliyor bunu nasıl geri almak istiyorum. Fnasbank hesap kartı kullanıyorum hesap numarası 429****6603 yardımcı olursanız sevinirim.

Halil 165 Okunma

Cevaplar

  • Halil08 Haziran 2015

    Kart ücreti vermekten bıktım. Artık 4 senedir kart ücreti veriyorum bıktım artık senede 4 kere 35 TL ile 40 TL arasında para kesiliyor bunu nasıl geri almak Finasbank hesap kartı kullanıyorum hesap numarası 429****6603 yardımcı olursanız sevinirim şikayette bulundum geri dönüşü oldu ama sadece son alının kart ücreti verildi 35 TL bunu verdiler gibi tekrar kesilecektir dendi bu kadar sene verdim 5 seneden fazla kullanıyorum baktım 4 diye biliyorum bunları komple almak gibi düşünmedim gelirse iyi olurdu yoktan yere şeyler sonuçta ama dönüldüğünde yine olacak iade ediyorum ama tekrar kesilecektir dendi hesap kartı olunca anlamadım kafa karıştırmaca şeyler bunlar yardımcı olmanızı

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. HALIL K. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • Halil31 Mayıs 2015

    Ne zaman geri dönüş olur bana?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön