21 Ocak 2014

Finansbank Sefaköy Şubesinin İlgiziliği

Kullanmış olduğum kredi için tarafıma işsizlik sigortası yapıldı. İşten çıkarıldım ve sonrasında evraklarımı krediyi almış olduğum şubeye gönderdim. Gerekli evrakları şubeden öğrenebilmem 2 hafta sürdü. Evrakları gönderdim. 1 hafta sonra telefon ile aradığımda evrakları daha yeni operasyon merkezine göndereceğini söyleyen müşteri temsilcisi yüzünden daha önceden de kredi alırken tam 4 buçuk saat Kağıthane şubesinde bekletildim.


Sefaköy şubesindeki müşteri temsilcisi yüzünden daha aylarca uğraşacağım gibi görünüyor. Artık uğraşmaktan bıktım şu anda işsizlik sigortasıyla ilgili ne yapılıyor? İşleme alındı mı? Eksik evrak var mı hiç bilemiyorum. Ancak ben ararsam dakikalarca telefonda bekledikten sonra yarım yamalak bilgi alabiliyorum, çok yorucu maalesef.


Keşke herkes işini iyi yapsa.

Melek 85 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön