08 Mayıs 2013

Finansbank Satış İçin Yanılttı!

2 dükkan sahibiyim. daha önce değişik bankaların poslarını kullanırken Finansbanktan gelip pos kullanmamı ve kullanırsam kredi ve kredi kartı gibi taahhütlerde bulundular bende inanıp 6 ay iyi işlem hacmi ile pos kullandım interaktif hesabı kullandım otomatik ödeme bildirimi yaptım işlem olarak kullandığım 2 postan bir pos oldu ama ben 7 ay dolunca gidip başvuru için işlem yaptım .

1 ay beni oyaladılar sonra benim ısrarımla eksik evrak olduğunu bildirdiler tamamladım ve 1 ay haber bekledim ve sonra ısrarla gidip sordum beklemede dediler 3 aydır oyalıyorlar .2 bankanın vadine inandım.

Muhammed 63 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön