31 Ocak 2014 #2268982

Finansbank Saatlerce Gişede Bekletilip İşlem Yapamadan Geri Dönüyoruz

Saatlerce gişede bekletip, üzerine hiç bir işlem yapamadığımız gibi bir de üzerine mağdur oluyoruz. Gişe memurları hem çok yavaş hem de bir gişede bir işlem süresi 13 - 15 dk sürmektedir. Durumu kendilerine ilettiğimiz halde kesinlikle ilgilenilmediği gibi bir de üzerine mağdur ediliyoruz.

Umay 96 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön