29 Nisan 2013 #1770101

Finansbank Refinansman!

04.01.2010 tarihinde Finansbank Yeşilköy Şubesinden Konut Kredisi kullandım. %1,09 puan ile sağladığım kredinin şu an ki faiz düşmesinden dolayı refinansman yapılmasını talep ettiğimde yaklaşık 2 yıl önce iş problemimden dolayı ödemelerimi geciktirdiğim gerekçesiyle bu avantajdan yararlanamayacağımı söyledir.


Bir tüketici olarak Kurumsal bir Bankanın bu şekilde maddi bir avantajı ayrımcılık yaparak şahsımı faydalandırmamarını kabul etmek istemiyorum.Bu konu ile ilgili Finansbank Merkezi olarak daha profesyonel olarak şahsıma yardımcı olmalarını rica ediyorum.

Deniz 149 Okunma

Cevaplar

  • Deniz'in Teşekkür Mesajı01 Ağustos 2013

    FinansBank Yeniköy Şubesinde bizim ile yakından ilgilenen Demet Hanıma teşekkür ederim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön