27 Ağustos 2013 #1977992

Finansbank Ramazan Kampanyası Puanlarını Yüklemiyor!

5 temmuz 11 ağustos tarihleri arasında yapılan Finansbank Ramazan Kampanyasına katılarak dört kez 75 TL'lik alışveriş yapmama rağmen kampanya koşullarında toplu tüketim yerlerinden yapılan alışverişlerin kampanya kapsamı dışında olduğu yazılmadığı gıda sektöründe hizmet veren Finans üye kuruluşu olsun olmasın tüm iş yerleri dahildir dendiği halde keyfi olarak kendilerince bahane uyduran Finansbank'tan şikayetçiyim! Koskoca banka kendi sözünü sudan bahanelerle yok sayamaz kınıyorum.

Eray 31 Okunma

Cevaplar

  • Eray27 Ağustos 2013

    sözlü olarak yapmış olduğunuz açıklamalarınızı yazılı olarak buraya da yazarsanız ne demek istediğinizi daha iyi anlayacağım kampanyadan yararlanamamamın sebebini yazılı olarak yazın ki bende anlayayım kolay gelsin

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 26/08/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön