10 Aralık 2013

Finansbank Puanlarımı Aldı Aidatı Yansıttı!

Finansbank'ın tarafıma göndermiş olduğu Fix kredi karı kullanımı sırasında yıllık kart aidatı kesilerek extrama yansımıştır. İtirazım üzerine 40,00 TL kampanya ödülü olarak kartıma geri yüklediler. Ancak bu süreçten sonra kredi kartımı kaybettim.


Müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum kayıp çalıntı bilgisini verdikten sonra kartım iptal edildi. Ancak en son gelen extrama baktığımda 40 tl kampanya ödülü olarak yansıtılan ve daha önce kart aidatı olarak kesilen ücreti geri aldıklarını kart borcum olmamasına rağmen 10,00 TL' de dönem borcu yansıtılmıştır. Müşteri hizmetleriyle bu konu hakkında yaptığım görüşmeden sonra herhangi bir yardımlarını göremedim.

Mustafa 41 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön