15 Mayıs 2013 #1798800

Finansbank Puanlarımı Aldı!

Finansbank kredi kartına vermiş olduğumuz otomatik ödeme talimatları nedeniyle kazandığımız parapuanları geri aldılar. Üstelik söz konusu talimatların taahhüdü olan 6 dönem fatura ödemesi yapılmasına rağmen. Firmadan gelen cevapta 2 gün önce iptal edilmesinden dolayı bu yola başvurdukları yönündeydi. 2 gün yüzünden bir daha finansla çalışmama kararı aldık. Kimseye de önermem.

Eren 53 Okunma

Cevaplar

  • Eren29 Haziran 2013

    Finansbank mı uzak durun.

  • Eren17 Mayıs 2013

    Firma bugün aradı kanuni olarak bir yanlışlık yapılmadığını anlattı. İyi de benim böyle bir itamım yok ki. Ben 2 gün yüzünden oluşan müşteri memnuniyetsizliğinden bahsettim. Esneklik sıfır o yüzden finansla çalışma olasılığım sıfır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön