21 Mart 2013 #1698880

Finansbank Puanlarımı Aldı!

15 mart tarihinde geri alınan otomatik fatura ödeme talimatı kapsamından yüklenen parapuanım iadesini istiyorum. parapuan yüklendiğine dair hiçbir bildirim mesajı tarafıma ulaşmamıştır. kampanya detaylarında böyle bir bilgi var ancak aynı kapsamda**yüklenen puanlarla ve bu puanların son kullanma tarihi ile ilgili bilgilendirme mesajını sürekli gönderiyor. ben puanımın yüklenip geri alındığını tesadüfen dönem içi işlemlerimde gördüm.

Sinan 62 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimiz ile 20/03/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön