15 Mart 2013 #1687147

Finansbank Puanlarım Yüklenmiyor!

Doctors club cardfinans üyesiyim. Şubat ayındaki Petrol Ofisi kampanyasından faydalanmak için alışveriş yaptım. 7 Martta puanlarım yüklenmedi müşteri temsilcisi bir şikayet doldurdu yüklenecek dedi yüklenmedi. 14 martta ki malum tıp bayramı oluyor. Bana bayram hediyesi vermek için benle dalga geçtiler galiba.


Aradım puanınız yüklendi gidip herhangi bir akaryakıt istasyonunda kullanabilirsiniz dediler (Shelle dediler). Gittim dedilerki Petrol Ofisinde kullanabilirsiniz dediler orayada gittim. Bu kez dedilerki puanlarınız yüklenmemiş. Resmen dalga geçildi. Doctors club olduğum için tıp bayramında ayrıcalık yaptılar galiba bana.

İbrahim 68 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim21 Mart 2013

    finansbanka göstermiş olduğu ilgi ve çözümden dolayı teşekkür ederim. zevkle cardfinans kullamaya devam edeceğim

  • İbrahim15 Mart 2013

    bilmiyorum finansbank yetkilisi mesajımı okudu mu ama ben tam dört defa sizi dinliyoruz numarasını aradım ve herbırınde farklı cevap vererek dalga gecıldı resmen benımle. mademki konuşmalar kaydedılıyor lütfen dinleyiniz !!!!!

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön