22 Mart 2013 #1700713

Finansbank Problemler İçin Kayıt Açmıyor Para İstiyor!

21.03.2013 Tarihinde her zamanki gibi sorunlarım olan finansbankı aradım ve internet bankacılığında arıza olduğunu belirttim. bunu ekran görüntü ile ispatlayarak finansbank e-posta ile gönderdiğimi belirttim. Müşteri temsilcime acaba sorun ne zaman düzelir ne zaman kullanabilirim internet bankacılığını deyince, Evet arıza giderilince size bilgi verilir ama bunun için 5 TL Ödemeniz gerek dedi.


Şok olduğum için özellikle tekrar sordum ve finansbank'ta bir arıza olunca ve müşteriler arayınca 5 TL mi alıyorsunuz arayanlardan dedim. evet dedi kayıt oluşturmak için 5 TL dedi ve kayıt iptal edildi. Durumu kınıyorum. Diğer bankalar asla sorun için aradığımda para istemedi.
finasnbankı kınıyorum

Burak 90 Okunma

Cevaplar

 • Burak17 Nisan 2013

  sorun çözülmedi devam ediyor çözülmeyecekse bilgi veriniz arıza giderilmeyecek mi ? Her seferinde mağdur oluyorum. eft yapıyorum gitmiyor oysa gitti diyor.en ufak bir hata yok bilgilerde.

 • Burak04 Nisan 2013

  problem aynı şekilde devam ediyor

 • Burak26 Mart 2013

  15 gün bekledikten sonra aranmadıgım gibi aradım ve kayıdın olmadıgı soylendi.bugün yeniden kayıt acıldı.internetten eft problemi için. Durumu kınıyorum 3 farklı kişi ile kayıt acıldı 2 farklı kez mail atıldı ekran gorntusu ile birlikte Durumu kınıyorum

 • QNB Finansbank Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön